Przejdź do treści
1
2
3
4
Przejdź do stopki

Szkolenie barberskie w Krakowie

Szkolenie barberskie w Krakowie

Treść

W dniu 11 października 2020 roku młodzież z CKiW OHP w Szczawnicy- Jabłonce, filia Jabłonka, kształcąca się w zawodzie fryzjer wraz z opiekunami Łucją Chlebek i Grzegorzem Ptaszkiem uczestniczyła w szkoleniu barberskim, które odbyło się w Krakowie- Akademia Fryzjerska TOTO. Pod okiem profesjonalnych barberów – Adama Łukaszczyka i Jakuba Muchy, przeszli szkolenie ze strzyżeń męskich oraz stylizacji brody i wąsów.

Adam Łukaszczyk to wieloletni ambasador marki BabylissPRO, który specjalizuje się w strzyżeniach męskich i stylizacji zarostu. Od wielu lat dzieli się swoją wiedzą i umiejętnościami zdobywanymi w światowej sławy akademiach.

Jakub Mucha pracuje w zawodzie fryzjera od 25 lat . Szkoli się w wielu akademiach fryzjerstwa i barberingu doskonaląc swoje umiejętności.

Każdy z prowadzących miał swój styl i techniki wykonywanych strzyżeń , co sprawiło, że szkolenie przez dwójkę wspaniałych fachowców było bardziej ciekawe i wartościowe dla naszych podopiecznych. Każdy z naszych uczniów otrzymał certyfikat ukończenia szkolenia oraz upominek od organizatora. Nasze uczennice Alicja Jasiura i Justyna Bartos po zakończeniu szkolenia wylosowały cenne nagrody. Po takim szkoleniu i poznaniu ciekawostek świata barberskiego z pewnością uczniowie wzbogacili swoją wiedzę oraz umiejętności fryzjerskie.

Dziękujemy Dyrekcji za możliwość udziału w szkoleniach oraz organizatorowi – Akademia Fryzjerska TOTO.

 

                                                                                                                    Łucja Chlebek

5316