Przejdź do treści
1
2
3
4
Przejdź do stopki

Dzień szpilek

Dzień szpilek

Treść

Centrum Kształcenia i Wychowania OHP w Szczawnicy – Jabłonce, filia Jabłonka już wielokrotnie pokazało, że chętnie włącza się do różnych akcji charytatywnych organizowanych w Polsce i nie tylko.

Ty razem, w dniu 25 września 2020 roku, zarówno podopieczne CKiW OHP w Szczawnicy – Jabłonce, filia Jabłonka, jak i kobieca część personelu zdecydowały się wziąć udział w II już edycji organizowanej przez butik Moliera2 wyjątkowej akcji charytatywnej pod hasłem „Dzień Szpilek”. W ramach tejże akcji za każde opublikowane za pośrednictwem Facebooka bądź Instagrama zdjęcie – szpilek lub w szpilkach – butik zobowiązał się do przekazania 2 zł na konto fundacji „Na Ratunek Dzieciom z Chorobą Nowotworową”, zajmującej się pomocą dzieciom chorym na raka. Fundacja od 30 lat kupuje drogie, nierefundowane leki i nowoczesny sprzęt medyczny, finansuje terapie i rehabilitacje, a także prowadzi unikatową w skali kraju Klinikę Mentalną, w której wsparcie psychologiczne otrzymują nie tylko pacjenci, ale także ich rodzice.

Czasami tak niewiele, może znaczyć naprawdę dużo! W tamtym roku, kiedy to akcja przeprowadzona została po raz pierwszy, zaledwie w ciągu 24 godzin udało się zebrać ponad 30 tysięcy złotych, które zostały przekazane Fundacji Onkologicznej Alivia. Obyśmy w tym roku znacznie pobiły tą kwotę!

 

Ilona Synowiec 

5316